Vitamin K2, který může zachránit zdraví a wellness

Jen to, co je vitamin K2? To , je jméno domácnosti, domácnosti vazby, které jsou rozděleny do na o zkratu (nejdůležitější poddruh je MK-4), stejně jako. Všechny vitamíny K jsou srovnatelné ve struktuře: mají kroužek „chinonu“, přesto se liší ve velikosti, stejně jako stupeň nasycení ocas Donbasu, a také počet“ vedlejších řetězců“. Rozmanitost vedlejších řetězců označuje název konkrétní (např., MK-4 naznačuje, že čtyři molekulární jednotky – tzv. systémy – připojen k ocasu uhlíku), který ovlivňuje dopravu pro různé buňky cílů.

Jak se vitamin K2?

Jak se vitamin K2Mechanismus činnosti vitamín K2 je podobný vitamínu K1. Typicky, vitamin K byl považován za proměnné nutné pro srážení krve, přesto současné studie ukazují, že vitamín K2 se zabývá řadou různých dalších důležitých tělesných funkcí. Jedním z velmi důležitých funkcí, to se mi zdá být spuštění, stejně jako posílení GLA protein (v současné době 17 otevřené), stále otevřené funkce těchto proteinů jsou zejména, zdá se: – Srážení Krve – vliv na proměnné: II (protrombin), VII (prokonwertyna), IX (tzv. prvek Christmasa nebo faktor B, PTC), X (proměnná Stuart-Prowera), navíc na proteiny krevní koagulace (C, S, C) zodpovědný GLA proteinů v játrech. – Osteokalcyny, GLA je protein vyroben společností, které (buňky, které vytvářejí kosti (kościotwórcze, které se vyskytují v místech, kde je posílit nebo opravit kostní buňky, produkují přirozené matrix kostní tkáně, která je poté uložena krystaly fosforečnanu vápenatého) a hraje důležitou povinnost v mineralizaci kostí, to znamená, že k posílení jejich rámec.

Mechanismus činnosti vitamín K2 je podobný vitamínu K1. Běžně, vitamin K byl považován za aspekt potřebný pro srážení krve, nicméně nedávné studie ukazují, že vitamín K2 služeb řadu různé další důležité tělesné funkce. Mezi základní funkce, to se mi zdá být spuštění, stejně jako posílení GLA protein (v současné době 17 otevřené), stále otevřené vlastnosti těchto bílkovin jsou výrazně, zdá se: – Srážení Krve – vliv na aspekty: II (protrombin), VII (prokonwertyna), IX (tzv. variabilní Christmasa nebo faktor B, PTC), X (faktor Stuart-Prowera), spolu s na proteiny krevní koagulace (C, S, C) odpovědnost GLA zdravé bílkoviny v játrech. – Osteokalcyny, GLA je protein, produkován společností, které (buňky, které vytvářejí kosti (kościotwórcze, které se dějí v místech, kde je růst nebo sanace kostní tkáně, vytvářet organické matrix kostní tkáně, který je pak uložen krystaly fosforečnanu vápenatého), stejně jako hraje důležitou roli při mineralizaci kostí, to znamená, že k posílení jejich rámec.

Vliv vitaminu a na kost

Vliv vitaminu a na kostVliv na hustotu kostní tkáně byl pozorován u lidí s zlomeného krčku stehenní kosti, oni měli velmi nízkým stupněm vitamin K2. Úzké partnerství mezi nedostatkem vitamínu K2 a také poruchou zdraví kostí odhalily, profesionální a také laboratoře. Bylo to nachází, že není dost vitamin K2 má za následek snížení stupně osteokalcyny, což následně zvyšuje křehkost kostí. Studie také prokázaly, že vitamín právě vitamín K2 (K1 není takový akt) v kombinaci s vápníkem, stejně jako vitamin D zvyšuje kostní výdrž posílením jejich geometrie. Navíc, studie, provedená M. H. J. Knapen, L. J. Schurgers, stejně jako C. Vermeer byl jasně ukázal, že vitamín K2 je zásadní pro udržení vhodné výdrž kostí u žen po menopauze, stejně jako je variabilní, ovlivňují zlepšení obsahu minerálů v kostech a také v krčku stehenní kosti šířku.

I další neshody podpora one-z-za-druhu funkce vitaminu K2 pochází z Japonska. Japonská populace se zdá, že mají nižší nebezpečí zlomenin v souvislosti s obyvateli Evropské a Americké. Toto prohlášení by jistě paradoxní, je-li hladina vápníku spotřeby byl jediný aspekt, zjišťuje, hustoty kostí. Nicméně výzkumy prováděné v Japonsku a také publikoval v roce 2006 i 2008 kombinuje vysokou úroveň BMD do Japonska s převládající spotřeba natto, typické Ranní jídlo jídla, vyrobený z fermentovaných sójových bobů. Rozšířené příjem vitaminu K2 MK-7 je objevena v natto, zdá se, že přinést zvýšení aktywacyjności osteokalcyny, stejně jako výrazně nižší hrozba zlomenin kostí.

Vitamin K2 pro mládež

Vitamin K2 pro mládežLaboratorní pokusy, populační výzkumy a vědecké testy připojení vitaminu K s přítomností pevné, stejně jako zdravé a vyvážené kosti. Výhodné výsledky vitamínu K2 u dětí potvrzuje i mezinárodní výzkum (15), který ukázal solidní příznivé korelace mezi hladinou vitaminu K2 a také minerální materiál z kosti. Předchozí studie rovněž ukazují, že extra příjem vitaminu K2 může jednat s geometrií kosti a také pozitivně ovlivňuje vývoj kostní hmoty. Ve výzkumné 223 zdravých žen (11-12 let věku), prováděné prostřednictvím Eibhlis O ‚ connor a také spolupracovníci (16) objevili příznivé spojení mezi vitamin K2, stejně jako úroveň minerální hustoty kostí. Děti mnohem rychleji, než dospělí-jsou rostoucí kosti, takže budete potřebovat vitamín K2 v mnohem větším množství.

Výsledky několika studií ukazují značný nedostatek vitamínu K2 v kosti. Většina z přijatých podívat na děti odhalily podstatné zvýšila úroveň dekarboksylowanej osteokalcyny, což naznačuje, že snížená hladina vitamínu K2 (17 ). Podobná pozorování byla provedena v dětském Zdravotním středisku Zdravotnické Zařízení Cincinnati v USA odhalil poměr vitamínu K2 zlepšit zdraví kostí a zvýšené (18 ). Tyto výzkumné studie mějte na paměti, že doporučené denní příjem vitaminu K2 by měla být více než stávající, která byla stanovena v souladu s potřebami koagulační faktory.