Vitamíny nezbytné pro zdraví očí a wellness

Každý den, každý je vystaven škodlivým výsledky z předpokládaných nákladů a volných radikálů, které jsou vytvořeny proto, ze to konkrétně z iniciativy metabolismu a také k poškození výsledků různých aspektů, jako je UV záření, Kouření, nezdravá strava, užívání určitého léku, nebo dokonce napětí. Když tělo je zdravé a vyvážené, je to boj proti nepříznivým působením zdarma radikály.

V současné době, nicméně, když jsou vytvořeny v nadbytku, poškození buněk, je hlavním důvodem stárnutí. Může také ovlivňovat vývoj nádorových buněk, plicní onemocnění a také onemocnění oka. Volné radikály jsou extrémně nebezpečné pro tělo, orgány vidění a jsou nejvíce citlivé na jejich aktivita sítnice, stejně jako zrakový nerv.

Poznámka: tyto vitamíny

Poznámka tyto vitamínyCelé jídlo obsahuje několik látek (antioxidantů), které neutralizují nepříznivé dopady volných radikálů (mají schopnost odstranit z těla připojení činnosti oxiduje). Antioxidanty lze nalézt v největším množství v barevné zeleniny, ovoce a také ryby. Pro lidi, kteří nemají, jako je zelenina, ovoce i ryby, nebo mají obtížné přístupnosti (zejména v zimě, kdy jen málo čerstvé zeleniny a ovoce), tam jsou speciální přípravky, které se skládají z, v daném pořadí, se skládá z kompozice vitamínů, minerálních látek, kromě lutein a omega-3 mastných kyselin, které účinně chrání oči před nebezpečným účinkům zdarma kyslíkové radikály. Vitamíny potřebné pro zdravé oči.

Mezi vitamíny pro oči, nejlepší zřejmé, antioxidanty jsou vitamíny C a také E. spolu s poklesem volných radikálů, chrání oči před škodlivými slunečními paprsky. Vitamin C posiluje stěny krevních cév v očích, stejně jako snižuje jejich propustnost, zvyšuje trofické čočky oka, řídí postup zpracování slzného filmu. K dispozici jsou především citrusové plody, hloh, stejně jako syrové zeleniny, černé porzeczkach a jahody. Dietní plán hojné v těchto plodů snižuje hrozbu rozvoj šedého zákalu. Vitamin E zabraňuje produkci látek, které Poškozují cévy a chrání proti poškození proteinů a fotoreceptorů sítnice.

Způsoby, jak pečovat o své vize

Způsoby, jak pečovat o své vizeNachází se v nervových struktur nemají minimalizaci obytných nebo komerčních nemovitostí, aby bylo zajištěno, že poškození způsobené volnými radikály kyslíku, jsou nenapravitelné. Poškození čočky oka nákladů a volných radikálů může způsobit šedý zákal. Sítnice je velmi důležitá oblast Centrální (nazývané makula je zodpovědný za jasnou vizi. Degenerativní změny v ní – AMD – makulární degenerace spojené s věkem, souvisí s hrozným následkům, jako je, například, problém nebo úplné ztrátě Centrálního vidění. Nemoc se zastaví plnění základních akcí jako je vlastnit, skládání nebo mimo kontrolu. Karotenoidy jsou také velmi důležité v boji proti nákladů a volných radikálů.

Tento přírodní barviva vegetariánský, které zahrnují, především, lutein,, stejně jako alfa-a beta-karoten. Lutein a zeaxanthin jsou hlavní prvek ochranného systému těla. Fyziologicky probíhat v Centrální části sítnice. Filtr sluníčko a také chránit sítnici před náklady-volné radikály. Lutein se v podstatné části ultrafialového záření, stejně jako modré světlo, stejně jako chrání oči před ultrafialové ionizující záření z počítačů, stejně jako televize. Množství luteinu a také zeaxanthin snižuje, nicméně s věkem.

Minerály jsou důležité pro zdravé oči

Minerály jsou důležité pro zdravé očiAntioxidační aktivita je obvykle warunkowana je přítomnost některých minerálů. Důležité zinku. Nejvyšší soustředit do oka je sítnice. Protože toto, oči se rychle zvyknout na tmu. Nedostatek zinku ovlivňuje problémy se zrakem. Najdete ji v ústřice, tenký, maso, kuřecí maso a také ryby. Tam jsou také kaszach stejně jako chléb. Doporučuje se, aby s selen, stejně jako měď. Selen štíty buněk před oxidativním napětí a pomáhá eliminovat tělu zdarma radikály. Hraje důležitou funkci v terapii katarakty. Zdroje selenu patří ryby, libové maso, drůbež, pšenice, divoká rýže a dýňová semínka. Měď, následně pracuje, je součástí mnoha enzymů s antioxidačními účinky. Tam je, například, ryby a korýši, ořechy, houby, životní prostředí-přátelský zeleniny, stejně jako obiloviny z celých zrn.

Viditelnost minimálně 6 mg luteinu v dietní plán, snižuje riziko AMD o více než 40%, navíc hraje zásadní povinnost zabránit šedý zákal. Zdrojů karotenoidů, včetně lutein, jsou zelenina a ovoce. Najít je můžeme, například, špenát a složení (lutein), kukuřice nebo żółtkach vejce (lutein a také zeaxantin), nebo brokolice. Beta-karoten (pomáhá vzít na vitamin A), a najdeme v marchewce a botwince. Spolehlivé antioxidační aktivita je také přičítán s neukojitelnou kwasom, jojobový omega-3. Jsou účinné v preferenci sítnice podmínky; zamezit a také zpomalit růst ztrátu zraku. Přichází z této skupiny kyselin, kyselina (DHA) je přirozenou součástí sítnice. Provádí ochrannou funkci, její nejcitlivější oblasti, tj. fotoreceptory. Díky DHA buněk sítnice a také může fungovat efektivně v náročných podmínkách.